^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

obozy nad morzem

Obozy nad polskim morzem – dlaczego warto?

Obozy nad polskim morzem

Aktywny wypoczynek i połączenie walorów zdrowotnych z rekreacją jest jednym z najlepszych zestawień spędzania wakacyjnego czasu, dla dzieci i młodzieży. Pobyt nad polskim morzem posiada jeden a atutów, jakiego nie zaproponuje zadem zagraniczny kurort – bliskość lokalizacji. Możliwość dołączenia rodziców do dzieci niemal w każdym momencie, pobyt w środowisku znanego młodemu człowiekowi kraju jest bezcennym doświadczeniem dla uczestnika. Argumenty te warto wykorzystać przy podejmowaniu decyzji o doborze formy aktywności wakacyjnej dzieci. Nasza obecna obecna oferta koloni i obozów jest bardzo rozbudowana i każdy znajdzie coś dla siebie.

Obozy militarne

Wśród palety tematycznych atrakcji dopasowanych nie tylko do wieku i predyspozycji dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim do ich zainteresowań coraz większą popularnością cieszą się obozy militarne i ASG.  Cechuje je intensywność wrażeń i oferta obozowa skierowana jest głównie na aktywizację fizyczną. Odtwarzanie prawdziwych realiów bojowych w oparciu o replikację zdarzeń okazuje się niezwykle zajmujące dla młodych adeptów. Umożliwia połączenie dobrej zabawy z umiejętnościami survivalowymi. Które dziecko czy nastolatek nie chciałby udać się na przygodę np. „Śladami Beara Gryllsa”  Tak efektowne atrakcje zapewniamy dla wszystkich chętnych bliższego poznania siebie i bałtyckiej natury. Agencja Turystyczna Wonderlands posiada przy tym jedną z najlepiej zorganizowanych ofert szczegółowych, ukierunkowaną dla uczestników bałtyckich wojaży. Warunki geograficzne nad polskim morzem gwarantują zróżnicowanie terenu i walory krajobrazowe, które stwarzają idealne warunki dla obozów paintballowych, znajdujących amatorów zwłaszcza wśród mieszkańców miast dla których otwarta przestrzeń nie jest codziennością. Na dzień dzisiejszy nasze obozy nad polskim morzem organizujemy w:

  • Mrzeżynie,
  • Dąbkach,
  • Dziwnówku
  • Międzywodziu.

Obozy sportowe i rekreacyjne

Dla nastawionych na głęboki odpoczynek i relaksację, dopasowaliśmy naszą ofertę obozów nad polskim morzem miedzy innymi o:

Jedną z najbardziej uniwersalnych atrakcji pozostaje natomiast obóz taneczny. Jest on skierowany jest zarówno dla aktywnych, jak i nastawionych na podziwianie walorów polskiego morza. W rytmie wakacji można poczuć niemal wszystkie typy tańca nowoczesnego, który jest dla dzieci i młodzieży doskonałym sposobem na ruch przy zabawie. W tym zakresie podstawowym atutem każdego z obozów jest elastyczność i dopasowywanie się nie tylko do warunków pogodowych, ale również też nastroju i preferencji uczestników. Nie siłowe podejmowanie zajęć tematycznych jest w końcu podstawą zadowolenia i zachowania pozytywnych wspomnień. To one determinują zainteresowanie dziecka powrotem w mile kojarzone rejony Bałtyku.

W związku z powyższym zróżnicowanie parametrów naszej oferty umożliwia rozpoczęcie przygody z koloniami od wczesnych lat szkolnych. Pozwala to rozwijać nie tylko pasje, ale też korzystnie wpływać na zdrowie dziecka. Morze bałtyckie i jego malownicze okolice sprzyja co najmniej czerpaniu czystszego powietrza niż w miejskiej .urbanistyce.

Zapraszamy do skorzystania z aktualnych PROMOCJI na obozy nad polskim morzem!

Call Now Button