^
obozy przygodowe dla najmłodszych

Obozy dla dzieci Lato 2024

Organizujemy aktywne obozy dla dzieci i młodzieży od 1990 roku
obozy dla dzieci i młodzieży
Aktywne Obozy 2023

10 szalonych przygód – obóz przygodowy dla najmłodszych

Nocne i dzienne gry terenowe, podchody z wykonywaniem tajemniczych zadań, poszukiwanie skrzyni ze skarbem, rozpoznawanie drzew, krzewów, jadalnych roślin i…
Cena od PLN 3349 Cena od PLN 2799
Obóz Małe Artystki Zamrzenica
Aktywne Obozy 2023

Małe Artystki – obóz przygodowy dla najmłodszych

Obóz przygodowy dla najmłodszych dzieci, w wieku 8 do 13 lat. Nie tylko dla dziewczynek! Polecany jest miłośnikom tworzenia kreatywnych…
Cena od PLN 3249 Cena od PLN 2699
Aktywne Obozy 2023

Mali agenci – obóz przygodowy dla najmłodszych

𝗭𝗢𝗕𝗔𝗖𝗭 𝗣𝗥𝗢𝗠𝗢𝗖𝗝𝗘!!! Obóz przygodowy dla najmłodszych dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Obóz dla tych, którzy chcą poznać…
Cena od PLN 3249 Cena od PLN 3049
obóz dla dzieci
Aktywne Obozy 2023

Mały Farmer – Obóz dla dzieci

Obóz “Mały Farmer” to obóz farmerski dla najmłodszych. Bogaty program obozu zapewnia szereg atrakcji pod czujnym okiem wychowawców. Ten obóz…
Cena od PLN 3399 Cena od PLN 2849
Obóz Mały Traper
Aktywne Obozy 2023

Mały Traper – Obóz przygodowy dla najmłodszych

Każde dziecko żądne przygód będzie w 100% zadowolone i wróci z ogromną dawką pozytywnych wspomnień. Elementy alpinistyki, "Super Strzelec", zawody…
Cena od PLN 3249 Cena od PLN 2899
obóz militarny
Aktywne Obozy 2023

Młody komandos – Obóz militarny dla najmłodszych

Obóz militarny dla dzieci "Młody komandos” to doskonały przykład obozu, którego zajęcia militarne są prowadzone w formie zabawy i z…
Cena od PLN 3349 Cena od PLN 2999
kolonie przygodowe
Aktywne Obozy 2023

Nadmorska Przygoda – obóz przygodowy dla najmłodszych

Obóz dla najmłodszych dzieci w wieku 8 do 13 lat. "Nadmorska Przygoda" to obóz gdzie obok fantastycznych spotkań ze zwierzętami…
Cena od PLN 3399 Cena od PLN 3399
Obóz dla dzieci
Aktywne Obozy 2023

Zakręcone wakacje – Obóz Odlotowy

Obóz “Zakręcone wakacje” to wulkan energii. Odnajdzie się tam każdy, kto nie lubi siedzieć w miejscu i uwielbia wszelkiego rodzaju…
Cena od PLN 3349 Cena od PLN 3149

Kolonie i obozy dla dzieci w Polsce 2024

Obozy dla dzieci 2024 – jaki wybrać?

Nadszedł ten czas, kiedy chcielibyście wysłać swoje dziecko na pierwszy obóz? A może to Wasza pociecha zainicjowała samodzielny wyjazd? Jeżeli dziecko samo rzuciło pomysł i chciałoby pojechać na taki obóz, to jesteście w domu. Jedyną barierą jest teraz stres i wątpliwości ze strony rodziców. Taki pierwszy wyjazd, z dala od bliskich, jest bardzo ważnym momentem w życiu dziecka. Dlaczego? O tym opowiemy niżej.

Liczmy się ze zdaniem naszego dziecka

Ta młoda osóbka, do tej pory, żyła w pełnym komforcie i w znanym środowisku, teraz zmieni całkowicie swoje otoczenie. Mimo, że taki obóz dla najmłodszych zazwyczaj trwa 10 dni, warto dobrze przemyśleć tę decyzję i liczyć się ze zdaniem swojej pociechy. Są dzieci, które doskonale odnajdują się w nowym środowisku, ale są też te bardziej wstydliwe i bojaźliwe. Nie warto narażać swojego dziecka na niepotrzebny stres. Świetnym pomysłem będzie przygotowanie go na ten wyjazd. Niech wie, jak wygląda taki obóz dla dzieci i czego może się spodziewać. Dzięki temu przygotuje się na to psychicznie i będzie mu dużo łatwiej.

Jaki obóz dla dzieci wybrać?

Przede wszystkim warto skrupulatnie prześledzić opinie różnych agencji turystycznych oraz dokładnie zapoznać się z ofertą. Ważnym jest, aby opiekunowie byli zaufanymi, empatycznymi osobami. Dziecko musi czuć się bezpiecznie i mieć świadomość, że wychowawca pomoże mu rozwiązać problem, gdyby taki się pojawił. Jako pierwszy obóz wybierz taki, aby grupa wiekowa była zawężona i podobna do wieku Twojego dziecka. Co ważne, zapytaj i przedyskutuj z dzieckiem jaka tematyka obozu byłaby dla niego w sam raz. W końcu chodzi o dobrą zabawę!

Obozy dla dzieci powinny być przygotowane tak, aby żaden rodzic nie miał wątpliwości co do dobrego wyboru agencji turystycznej. Agencja Turystyczna Wonderlands to firma, organizująca obozy dla dzieci i młodzieży od 1990 roku. Dzięki ciężkiej pracy i ciągłemu udoskonalaniu naszych obozów, potrafimy sprostać wymaganiom. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych obozach dzieci już od 8 roku życia. Po zapoznaniu się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, abyśmy mogli rozwiać państwa wątpliwości.

Kolonie czy obóz dla najmłodszych?

Szukając atrakcyjnych propozycji wyjazdów dla najmłodszych często wpisujemy w wyszukiwarkę frazę kolonie dla dzieci zamiast obóz. Dlaczego tak się dzieje? Otóż większości rodziców wydaje się, że kolonie dla dzieci są bezpieczniejszą i mniej wymagającym sposobem odpoczynku dla 7 czy 8 latków. Dodatkowo wyraz kolonie kojarzy nam się z dzieciństwem, kiedy to obozy organizowane były wyłącznie dla młodzieży. W chwili obecnej zarówno obozy jak i kolonie zapewniają taki sam poziom bezpieczeństwa, programy i atrakcje dopasowane są do wieku uczestników. Gwarantujemy, że jedyna różnica między naszymi obozami a wyjazdami ze słowem kolonia w nazwie to opisany i dostępny zarówno w katalogu i na naszej stronie program obozu. Zrezygnowaliśmy z nazwy kolonia aby ujednolicić naszą ofertę. Dodatkowo według nas, uczestnik obozu brzmi bardziej wyjątkowo niż kolonista.

Tematyka obozów dla najmłodszych


Obozy oczami wychowawców

  1. Obóz dla najmłodszych dzieci „Mały Farmer”
  2. Obóz dla dzieci z laserowym paintballem – oczami wychowawcy
  3. Kolonie dla dzieci „Klub urwisa”
  4. FAQ

Obóz dla najmłodszych dzieci „Mały Farmer”

Co Was czeka na obozie farmerskim w Zamrzenicy? Zapraszamy do przeczytania zaproszenia wychowawczyni obozu „Mały Farmer” https://aktywne-obozy.pl/tour-item/maly-farmer-oboz-farmerski-dla-najmlodszych/ dla najmłodszych dzieci.

Cześć, mam na imię Weronika i zabiorę Cię dziś na wycieczkę na wieś!

Musimy wstać troszkę wcześniej jak prawdziwi „Farmerzy”. Wsiadamy na rowery, by dojechać do naszego gospodarstwa. Świeże powietrze, cisza i przyroda. Jazdę umilają nam jedynie śpiewy ptaków. Jest upał, ale drzewa ochraniają nas przed nim, więc przemieszczamy się w przyjemnym cieniu. W końcu jesteśmy w samym sercu Borów Tucholskich!

Tylko czasem promienie słońca przeciskają się między drzewami. Zmęczyłeś się? Zrobimy krótki postój i ruszamy w dalszą drogę, już niedaleko. Już widać pola, a pośród nich gospodarstwa. Nawet zapach wskazuje, że niedługo będziemy na miejscu, słychać muczenie krów i szczekanie psów. Jesteśmy na miejscu. Musimy iść do kurnika, by zebrać jajka do jajecznicy, nakarmić świnki i gęsi. Ooo, właśnie urodziły się małe śliczne króliczki, które aż się proszą, aby je pogłaskać !

Atrakcje w trakcie obozu Mały Farmer?

W zależności od miesiąca w gospodarstwie odbywają się inne zajęcia. Zbieramy kabaczki lub wiśnie, kisimy ogórki lub szukamy się w kukurydzy. Wraz z Panem Gospodarzem idziemy na przejażdżkę traktorem. Nigdy nie jechałeś ? To świetnie się składa- masz okazję spróbować pokierować ogromną maszyną ! A czy wiesz, że dawniej pranie brudnych rzeczy było dużo bardziej skomplikowane niż obecnie- wrzucenie ich do pralki. Może miałbyś ochotę spróbować, jak robiła to twoja babcia lub prababcia używając do tego tarki?

obóz dla najmłodszych dzieci

Po ciężkiej pracy musimy coś przekąsić. Nauczymy się robić jajecznicę albo naleśniki, a na deser wspólnie zrobimy drożdżówkę. To właśnie na tym obozie możesz spróbować prawdziwego, swojskiego twarogu ( najlepszego, jaki jadłam!).

Teraz czas na odpoczynek w zbożu. Nie ma sprawy! 

  • Co Ty na to, by wygrzać się na słońcu ?
  • A może wolisz wykąpać się w jeziorze?
  • Albo poskaczemy po snopkach z sianem w stodole ?

Czas wracać ! Wsiadamy na rower i wracamy do ośrodka. Po powrocie urządzimy jeszcze jakiś turniej sportowy lub ognisko z kiełbaskami. Myślę, że był to dzień pełen wrażeń i zaraz padniesz ze zmęczenia, a świeże powietrze i zabawa sprawi, że będzie Ci się teraz dobrze spało. Jeśli chciałbyś/chciałabyś przeżyć ten i wiele innych dni na Farmie to koniecznie musisz tu przyjechać! To może być fantastyczna przygoda ! Myślę, że jest to świetna alternatywa na kolonie dla najmłodszych uczestników !

Zapraszam do Zamrzenicy – WeronikaFAQ

Czy obozy są zgłoszone do kuratorium?

Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy są ZAWSZE zgłaszane do odpowiedniego Kuratorium Oświaty. Zgłoszenie następuje w terminie do 21 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. Dlatego też na 2-3 miesiące przed wyjazdem nie jesteśmy w stanie podać jeszcze numeru zgłoszenia.

Czy wasze obozy dla dzieci są bezpieczne?

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom obozów. Doświadczona kadra, atestowany sprzęt i ekwipunek, 30 lat doświadczenia, umiejętność reakcji w sytuacjach kryzysowych to nasze atuty.

Jakie macie doświadczenie w organizacji obozów dla dzieci?

Aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży organizujemy już od 30 lat. Nasze obozy sprzedawane są przez kilkunastu agentów z odpowiednią renomą. Nasza kadra osoba to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Co spakować dziecku na obóz

W karcie obozu znajdują się informację co dziecko powinno zabrać na dany obóz. Dodatkowo warto przeczytać nasze porady na blogu i uwagi wychowawców i instruktorów.

Jak zarezerwować miejsce na obozie?

Wystarczy kliknąć przycisk z odpowiednim terminem obozu. Zostaniecie Państwo przekierowani na naszą stronę rezerwacji. Wszystkie informacje zawarte są w naszym przewodniku: https://aktywne-obozy.pl/jak-dokonac-rezerwacji-obozu/

You don't have permission to register
Call Now Button