^
Dla Rodzica AT Wonderlands 1

Informacje

Wszystkie nasze obozy są przygotowywane w oparciu o 34-letnie doświadczenie Wonderlands w organizacji kwalifikowanej turystyki młodzieżowej i wczasowej.

34 lata doświadczenia

Wszystkie nasze obozy przygotowujemy w oparciu o zdobywaną latami wiedzę oraz doświadczenie organizacyjne

Różnorodność obozów

Ze względu na podział na grupy wiekowe, w naszych imprezach mogą brać udział dzieci i młodzież, w wieku 8-18 lat

Sprawdzone miejsca

Kładziemy nacisk, zarówno na miejsce wypoczynku, atrakcje krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe okolicy

Profesjonalna kadra

Wychowawcy Wonderlands to starannie wyselekcjonowana, doświadczona kadra, pracująca z nami od wielu sezonów

Aktywne Obozy

Wonderlands

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży przygotowaną przez Agencję Turystyczną „Wonderlands” na sezon letni 2024. Od kilkunastu już lat oprócz sieci biur agencyjnych Wonderlands nasze imprezy młodzieżowe sprzedają: BPiT Almatur, Serwis kolonieiobozy.net, Nadwiślańska Agencja Turystyczna, BUT, NaturaTour, Index, Róża Wiatrów, Jaworzyna Tour i ich agenci.

Wszystkie nasze obozy są przygotowywane na bazie 34-letniego doświadczenia AT Wonderlands w organizacji turystyki kwalifikowanej, tak młodzieżowej, jak i wczasowej. Dodatkowym atutem jest to, że pracownicy Agencji sami rekrutują się ze środowiska przewodników, taterników, harcerzy, survivalowców, kajakarzy, ratowników górskich, cały czas czynnie uprawiając te dziedziny aktywności i sportu.

obozy militarne
Zobacz

Przykładowy film

Mrzeżyno - Czerwona Taktyka

Doświadczenie

W naszych obozach nacisk kładziemy, zarówno na miejsce wypoczynku - atrakcje krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe okolicy, standard ośrodków, bezpieczeństwo naszych uczestników, a przede wszystkim na interesujący, nietypowy program i wysokie kwalifikacje kadry. Wychowawcy to starannie wyselekcjonowana oraz doświadczona kadra pracująca w Wonderlands od wielu już sezonów. Ze względu na podział na odpowiednie grupy wiekowe, różnorodność obozów i grupy wynikające z umiejętności uczestników, w naszych imprezach mogą brać udział dzieci i młodzież, w wieku od 8 do 18 lat.

Bogdan Zwolinski

You don't have permission to register
Call Now Button