^
obóz militarny 2019

Counter Strike – Obóz fabularny ASG

Organizujemy aktywne obozy dla dzieci i młodzieży od 1990 roku

Counter Strike – Obóz fabularny ASG

Cena od PLN 3549 Cena od PLN 3249 os.
10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy
Wiek: 10-14 / 14-18 lat

Dla kogo?

Obóz “Counter Strike” to obóz fabularny ASG stworzony w oparciu o grę komputerową o tej samej nazwie. Polecamy go przede wszystkim osobom, które interesują się tą grą Counter Strike: GO lub innymi grami typu FPS (tzw. shootery) i chcą przeżyć emocje im towarzyszące „na żywo”. Zajęcia odbywają się z użyciem replik ASG (wiernych kopii oryginałów). Uczestnicy wezmą udział w starciach między drużyną Terro i Counter Terrorist podczas których będą musieli rozbroić bądź podłożyć bombę, uwolnić zakładników lub wyeliminować drużynę przeciwną z gry. Za każdą rundę uczestnicy otrzymają walutę obozową „Dolary” dzięki czemu uzyskają dostęp do jeszcze lepszego arsenału broni i wyposażenia. W zbrojowni czekają na uczestników między innymi karabiny AK oraz M4, pistolety maszynowe P90, Bison, UMP R7, snajperki AWP, a także pistolety i strzelby różnego rodzaju. Oprócz różnego rodzaju gier ASG opartych na grze Counter Strike, młodzież zostanie zapoznana z technikami survivalowymi, przejdzie różnego rodzaju zajęcia sprawnościowe oraz treningi strzeleckie. Będzie także czas na relaks – ognisko, plażowanie i kąpiele nad morzem. Obóz kierujemy do miłośników gier komputerowych z poczuciem humoru, którzy po raz pierwszy otrzymują szansę aby sami fizycznie stworzyć własną wersję gry „Counter Strike”. Niektóre zajęcia mogą wymagać dobrej sprawności fizycznej oraz zaangażowania uczestników.

Miejscowość

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA STA” położony w Mrzeżynie – położony w Mrzeżynie – nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, kawiarnia, 2 sale dyskotekowe, biblioteka, 7 sal telewizyjnych, siłownia, tenis stołowy, boiska do siatkówki i siatkówki plażowej, odkryty basen kąpielowy o wymiarach 8 x 16 m, place zabaw i miejsca na ogniska.

 

 

Wymagany ekwipunek

Mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk (nie dotyczy obozu „Młody Komandos”), okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, ręcznik, spray przeciw komarom, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu); mile widziane: odzież moro i buty wojskowe.

Uwagi

 • Ceny na stronie z opisem każdego obozu. Zobacz: zniżki i promocje
 • Opłaty za transport, rozkład jazdy i lista przystanków: rozkład jazdy
 • Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.
 • Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki asekuracyjne, mundury, okulary lub gogle i maski ochronne).
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (opłata na miejscu): strzelectwo (WALTER P99) – 25 zł.
 • Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją od lekarza o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe musi przekazać leki z informacją kierownikowi.
 • Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).
 • Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.
 • Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.
 • Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.
 • Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, a wyjazd w dniu zakończenia do godziny 8:00.

Świadczenia

 • zakwaterowanie: 10 noclegów,
 • wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu,
 • opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna,
 • realizacja programu,
 • nagrody i pamiątki,
 • dojazdy lokalne,
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł) Signal Iduna SA.

Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

 

Zarezerwuj miejsce

*Cena nie obejmuje:
– dopłat za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy,
– obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł,
– obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Program obozu

1
Atrakcje, które na Was czekają

Obóz fabularny ASG "Counter Strike" - Mrzeżyno

Fabuła obozu:

 • oparta na kultowej grze komputerowej - „Counter Strike”, w której uczestnicy podzieleni na zespoły- T (Terrorist) i CT (Counter Terrorist) rywalizują ze sobą w serii meczy. Cel zależny jest od mapy: podłożenie bomby, ratowanie lub utrzymanie zakładników, zabicie/obrona VIP’a, szturm na bazę lub eliminacja przeciwników.

Air Soft Gun:

 • zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów, pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru).

Scenariusz CS:

 • uczestnicy wezmą udział w serii starć zaczynając od „nożówki”, w której będą walczyć ze sobą przy użyciu bezpiecznych noży-mazaków, a kończąc na scenariuszach z realistyczną, elektroniczną bombą, zakładnikami, VIP-em, rozgrywkach typu FFA i ESL.

new map:

 • zajęcia inżynieryjne; budowa bazy, fortyfikacji i umocnień, wyznaczanie strefy „bomb site” oraz miejsca dla zakładników, wspólne tworzenie nowej areny do rozgrywania scenariuszy ASG.

operacja “Złamane Ostrze”:

 • fabularyzowana misja specjalna, w której uczestnicy wykonają szereg zadań polegających na infiltracji obozu wroga, uwalnianiu zakładników, podkładaniu ładunków wybuchowych oraz wykradaniu poufnych danych współpracując/walcząc z innymi obozami.

Rangi CS:

 • wyniki, które uczestnicy uzyskają w rozgrywkach będą doliczane do statystyk z całego obozu, co będzie skutkowało nadaniem odpowiedniej rangi poczynając od „silver I”, a kończąc na upragnionej randze „global elite”..

Zbrojownia:

 • za każdego killa, wygranie rozgrywki lub podłożenie/ rozbrojenie bomby uczestnicy otrzymają walutę (dolary), dzięki którym zakupią lepsze wyposażenie na kolejne rozgrywki. W zbrojowni czekają na nich pistolety (Beretta, Glock, Socom, Colt, Desert Eagle), pistolety maszynowe (MP5, P90, Bizon, UMP-45, MP-7), karabiny (AK, Gail, AUG, M4, M16), snajperki (Scout, AWP, Autocampa) oraz strzelby (Nova i XM1014, czyli auto shotgun).

Sztuka przetrwania:

 • bytowanie w lesie, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, rozpalanie ognia różnymi metodami, budowa schronienia, pierwsza pomoc na polu walki z wykorzystaniem pirotechniki oraz sztucznej krwi, kamuflaż osobisty i maskowanie.

Zajęcia militarne:

 • prowadzenie walk w terenie niezurbanizowanym, szyki patrolowe i marszowe, nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych, ochrona perymetrów, nacieranie i obrona.

Trening strzelecki:

 • strzelanie dynamiczne do tarcz przy użyciu broni ASG; strzelanie z różnych pozycji, zza przeszkód i z ruchomego pojazdu.

Zajęcia sprawnościowe:

 • zaprawy poranne, musztra, biegi sprawnościowe i zajęcia na basenie.

Inne:

 • ogniska,
 • plażowanie
 • kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.
 

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA STA” Mrzeżyno

położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, kawiarnia, 2 sale dyskotekowe, biblioteka, 7 sal telewizyjnych, siłownia, tenis stołowy, boiska do siatkówki i siatkówki plażowej, odkryty basen kąpielowy o wymiarach 8 x 16 m, place zabaw i miejsca na ogniska.
Ośrodek Mrzeżyno
Ośrodek Mrzeżyno basen
You don't have permission to register
Call Now Button