^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

obóz militarny

Obóz fabularny ASG „Counter Strike”

Słowo od twórcy programu obozu fabularnego ASG

Counter Strike to fantastyczna ponadczasowa gra, która stanowi pewnego rodzaju most między różnymi pokoleniami. Ten obóz przenosi rozgrywkę z ekranu do świata realnego, dzięki czemu możemy przeżywać emocje związane z grą w Counter Strike, a jednocześnie dbać o dobrą formę i przebywać na świeżym powietrzu. Jako wieloletni gracz który zaczynał grę w CS od kafejek internetowych zazdroszczę uczestnikom którzy dzięki obozowi mają możliwość spędzić tak wspaniałe chwile w ulubionej grze nie rezygnując przy tym z aktywności fizycznej, spotkań z rówieśnikami oraz wszelkich dobrodziejstw które niesie za sobą wakacyjny czas.

Zienio

Miejscowość i teren

Obóz odbywa co roku w miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno przy wykorzystaniu terenów ośrodkowych, a przede wszystkim rozległego lasu będącego niegdyś częścią poligonu wojskowego nieistniejącej już jednostki wojskowej. Zróżnicowany teren (las mieszany, otwarte polany i łąki, tereny podmokłe, bagna, leśne gęstwiny oraz wąwozy) pozwala na organizację różnego rodzaju scenariuszy oraz gier terenowych.

obozy militarne

Ogólnie o obozie

Obóz „Counter Strike ” https://aktywne-obozy.pl/tour-item/counter-strike-oboz-fabularny/ jest oparty o grę komputerową o tej samej nazwie która przeszła do historii jako jedna z najważniejszych gier e-sportowych na świecie. W trakcie obozu uczestnicy utworzą drużyny które rozegrają serię scenariuszy bazujących na trybach znanych z Counter Strike wykorzystując przy tym szeroki arsenał replik ASG które doskonale odwzorowują zbrojownię dostępną w grze.

Dla kogo?

Obóz polecamy zarówno fanom gry Counter Strike liczącym na realne odwzorowanie gry, jak i tym którzy szukają rozgrywek airsoftowych prowadzonych w nieco luźniejszej formie. Oprócz rozgrywek rodem z gry komputerowej na uczestników znajdzie się także czas na zbudowanie leśnej bazy, ćwiczenie survivalu oraz obrony przeciw-chemicznej.

Sprzęt

Do dyspozycji uczestników oddany zostanie szeroki arsenał replik asg w którym uczestnicy znajdą modele broni znane z gry Counter Strike. Podczas rozgrywek asg będzie można postrzelać między innymi z Desert Eagle, Glock 18, Beretta, M3, mp5, p90, ump, ak47, M4A1, AWP, Bizon. Przez cały okres obozu uczestnicy będą także zarabiać walutę obozową (Dolary CS), dzięki którym wraz zespołem zdobędą lepsze wyposażenie oraz broń. Do rozgrywek Counter Strike zostanie także użyta specjalna bomba elektroniczna która jeszcze bardziej urealistyczni każde starcie między Terrorystami i Anty Terrorystami.

Czego spodziewać się na obozie?

Rozgrywek z wykorzystaniem broni ASG odbywających się w trybach znanych z gry Counter Strike takich jak deathmatch, defuse, hostage, a także operacji specjalnych. Przed działań, uczestnicy wymyślą swój nick, udekorują otrzymaną koszulkę oraz wezmą udział w bezpiecznej nożówce. W czasie trwania obozu każdy z uczestników będzie gromadził zasoby dolarów CS potrzebnych do zakupu coraz to lepszego sprzętu, oraz powoli wspinał się po rankingach najlepszych graczy, aby ukończyć obóz z upragnioną rangą Global Elite. Poza rozgrywkami ASG uczestnicy przejdą także szkolenie z taktyki, poznają historię Counter Strike, zbudują leśny fort, a także spróbują swoich sił w trakcie udzielania pierwszej pomocy oraz odpierania ataku chemicznego.

Zobacz ostatnie wpisy na naszym blogu

You don't have permission to register
Call Now Button