^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

obóz ASG

Dlaczego warto pojechać na obóz ASG?

Dlaczego warto pojechać na obóz ASG?

Obozy dla dzieci i młodzieży to doskonały pomysł na zorganizowanie niezapomnianych wakacji. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników militariów polecamy obozy ASG. Istnieją propozycje zarówno dla dzieci od 7 lat jak i dla młodzieży. Z uwagi na wiek, dane obozy będą różnić się intensywnością oraz sposobem prowadzenia zajęć. Program obozu dla najmłodszych jest oparty przede wszystkim na dobrej zabawie, natomiast grupy starsze nieraz będą musiały wykazać się kreatywnością i kondycją. Obóz militarny rekomendujemy dla osób, które już miały przyjemność zasmakować gry ASG, ale również dla tych, którzy nigdy nie mieli z tym styczności. Gra ASG to przede wszystkim dobra zabawa. Różne scenariusze gier wymagają skupienia, organizacji i umiejętności działania w grupie. Wskazana jest tutaj dobra sprawność fizyczna i kondycja.

Lokalizacje

Obozy ASG to sposób na to, aby młodzież spędziła czas kreatywnie, ruchowo i na świeżym powietrzu. Pozwolą na to obszary nadmorskie, które będą terenem do realizacji programu. Mrzeżyno i Dziwnówek to świetne miejsca na wypoczynek. Dzięki temu, że znajdują się na terenach dawnych jednostek wojskowych, są świetnym miejscem do organizacji zajęć ASG. W związku z tym, że obóz jest usytuowany nad morzem, uczestnicy mają okazję skorzystać z walorów przyrodniczych pomorza. Trzecią miejscowością, gdzie organizowane są obozy ASG jest Zamrzenica leżąca w Borach Tucholskich. Na uczestników czeka piękne miejsce bezpośrednio nad brzegiem jeziora. Spała to kolejna miejscowość będąca teren organizacji między innymi wyjazdów ASG. Spała leży w województwie łódzkim, a teren ośrodka otaczają lasy. Rzeka Pilica, rezerwaty przyrody oraz liczne bunkry i fortyfikacje z czasów II Wojny Światowej będą świetnym miejscem prowadzenia zajęć!

Programy

W programach poszczególnych obozów znajdują się zajęcia z użyciem replik, zajęcia strzeleckie i taktyczne, elementy survivalu, nawigacja w terenie i wiele innych przydatnych działań. Oprócz typowo tematycznych aktywności, plan obozu przewiduje również rozrywkę w nieco innym stylu. Mowa tu o wycieczkach rowerowych i pieszych, spływie pontonami, ogniskach, dyskotekach i innych. Zobacz nasze obozy ASG!

Polecane obozy ASG

You don't have permission to register
Call Now Button