^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

obozy ASG 2023 nad Bałtykiem

Obozy ASG Mrzeżyno 2024

Dla Kogo obóz ASG ?

Od wielu lat organizujemy obozy ASG dla dzieci i młodzieży. Obozy odbywają się nad polskim morzem, w Spale i Borach Tucholskich. W tym wpisie przedstawiamy ofertę obozów ASG na wakacje 2023 roku w Mrzeżynie. Poniżej kilka porad naszych instruktorów i wychowawców.

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy sposób na spędzenie wakacji Odpowiedź jest prosta! Aktywne obozy militarne o tematyce Air Soft Gun, których program dostosowany jest do wieku oraz sprawności fizycznej uczestnika. W tym celu zostały utworzone obozy:

Podział został wprowadzony, ze względu na jak najlepsze dopasowanie programu do możliwości uczestników. Dzięki niemu uczestnik nawet w trakcie turnusu może zmienić poziom trudności obozu.

Obóz ASG to wspaniała przygoda, podczas której każdy z uczestników zdobędzie umiejętności przetrwania w lesie m.in. podczas misji nocnych oraz budowy schronienia, a także zachowania się na polu walki podczas rozgrywek z wykorzystaniem replik broni ASG. Jeżeli chcesz przeżyć ciekawą przygodę na świeżym powietrzu w gronie zakręconych przyjaciół, to ten obóz jest właśnie dla ciebie! https://aktywne-obozy.pl/obozy-militarne-i-asg/

Co robimy podczas obozu ASG ?

Obóz: Military Camp (11-14 lat)

Wstajemy rano, zaprawa i ruszamy na śniadanie. Przed posiłkiem okrzyk obozowy, czyli po naszemu „smacznego”. Bawimy się w wojsko, dlatego trenujemy musztrę oraz kształtujemy dyscyplinę. Uczymy się taktyki oraz budujemy nasze schronienie, tak aby służyło nam ono podczas kolejnych misji dziennych oraz nocnych. Poza zajęciami w lasie, trenujemy walkę wręcz z Czarkiem oraz z wiecznie mu oddanym Czarusiem.

Od zeszłego roku realizujemy gry ASG z naszym niezniszczalnym „pojazdem opancerzonym” Polonezem Truck, co umożliwia szerokie pole do manewru w tworzeniu scenariuszy do naszych rozgrywek. W chwilach odpoczynku gramy w siatkę oraz kąpiemy się naszymi ośrodkowym basenie.

obóz wojskowy ASG

Obóz: Green Devils (14 – 18 lat)

Nie wstajemy, bo nie śpimy. Realizujemy podobny program, co młodsza grupa wiekowa, tyle że jest on 2 razy cięższy i 4 razy dłuższy. Pogoda nam nie straszna dlatego działamy w każdych warunkach i wykręcamy 200% normy.

W naszej misji nieustannie nam towarzyszą maski P.GAZ. dostarczając wielu pozytywnych emocji. Dyscyplina, punktualność, szacunek oraz szczerość są to podstawowe cechy naszego teamu. Misje nocne, czarna taktyka to tylko kilka rzeczy, które na co dzień robimy. Wszystkie zdobyte umiejętności wykorzystywane są podczas „Operacji Green Devils”, gdzie to od uczestników zależy ile będą maszerować z pełnym ekwipunkiem 8 km, 10 km, czy też 15 km.

obóz ASG

Co otrzymasz od nas na czas obozu:

  • pas taktyczny oraz ładownicę lub kamizelkę taktyczną;
  • okulary lub gogle ochronne;
  • maskę P.GAZ (niezbędny towarzysz podczas obozu);
  • replikę ASG oraz maskę typu stalker.

Co należy zabrać ze sobą ?

  • pozytywne nastawienie, dużo uśmiechu i poczucia humoru;
  • duży plecak ,
  • kilka par butów (najlepiej z usztywnioną kostką);
  • mile widziane własne repliki ASG;
  • akcesoria survivalowe.

Zobacz: https://aktywne-obozy.pl/faq/

Na naszych obozach odnajdą się zarówno osoby, które są już doświadczonymi graczami, a także Ci, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z Air Soft Gun. Do zobaczenia w Mrzeżynie!

Tomek– „Green Devils”
Furia– „Military Camp”

obóz wojskowy

Ostatnie wpisy

Warto przeczytać

You don't have permission to register
Call Now Button