^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

Obozy dla dzieci

Sprawdzone obozy i kolonie dla dzieci – referencje

Od 1990 roku organizujemy aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Nasze obozy można zarezerwować na naszej stronie lub u kilkudziesięciu sprawdzonych touroperatorów w całej Polsce. Przy organizacji korzystamy jedynie ze sprawdzonych i renomowanych kontrahentów. Podobnie nasza kadra to pasjonaci i wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim stażem i wychowawcy. Ich teksty poradnikowe można przeczytać na naszej stronie lub w zewnętrznych źródłach.

Od samego początku zwracamy uwagę na aktywną formę proponowanego przez nas odpoczynku. U nas uczestnicy się nie nudzą a rozwijają lub odkrywają pasje i zainteresowania. Ponad połowa uczestników obozów to osoby, które korzystają z naszych usług po raz kolejny. O tym, że dzieci nie nudzą się na naszych obozach świadczą również tysiące zdjęć z poszczególnych lat i turnusów w naszej galerii:

Sprawdzone kolonie i obozy dla dzieci – opinie rodziców:

  • „Super zabawa miła obsługa i atmosfera polecam wszystkim którzy jeszcze nie wysyłali dzieci na obozy” – Marta
  • „Wakacje zorganizowane z należytą starannością Super kadra która zapewnią odpowiednią opiekę naszym pociechom.Fajne pomysły dobrze zorganizowany czas .Dzieci miały mnóstwo pozytywnych wrażeń nie narzekały na nudę. Pozdrawiam kierownictwo i kadrę oraz dziękuje za super wakacje Julia zadowolona .Rodzice również Polecamy Wakacje z tą firmą” – Katarzyna
  • „Syn był w tym roku na obozie z Wonderlands po raz drugi. Jak w zeszłym roku to w tym również wrócił bardzo zadowolony z turnusu w Mielnie Z jego opowiadań wywnioskowałam że kadra, atrakcje i jedzonko wszystko na 5-tke i było nawet lepiej niż w zeszłym roku. Pani Ania i jej kadra najlepsze” – Agnieszka
  • „Syn był w Zamrzenicy turnus IV – obóz Śladami Beara Gryllsa. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z opieki i wychowawczego podejścia, wyrozumiałości dla rodziców, syn natomiast jest zachwycony ilością atrakcji i wyzwań! Polecam w 100 %! Ps. Dodam, że to był pierwszy obóz syna i chce jechać na następny. Również od Was” – Anna
  • „Moje dzieci wróciły właśnie z kolonii w Dziwnówku i są zachwycone. Polecam kolonie od tej agencji, ponieważ mam porównanie z innymi firmami ale zawsze coś było nie tak. W tym roku po raz pierwszy nie chciały wracać bo tak im się podobało. Brawo” – Aneta
  • „Ciekawy i szeroki wachlarz obozów i kolonii. Komunikacja z firmą bez zarzutu, wszystko sprawnie. Zakres atrakcji na kolonii bardzo fajny. Na kolonii niestety słaba organizacja wychowawców, a zwłaszcza brak zainteresowania co młodzież robi w czasie wolnym, a dzieci potrafią wiele wyczyniać.” – Iwona
  • „Młodzież z naszego Liceum Ogólnokształcącego „Nasza Szkoła” w Katowicach świetnie bawiła się na obozie survivalowym, który został idealnie przygotowany na potrzeby dzieci z dysfunkcjami. Polecamy współpracę z biurem.” – Dyrektor Sabina Kubica

Wszystkie opinie pochodzą z Facebook’a lub wizytówki Google więc tam mogą być przez Państwa zweryfikowane.

Sprawdzone kolonie i obozy dla dzieci – opinie uczestników:

Od kilku lat prosimy uczestników o podzielenie się opinia jak spędzili z nami wakacje. Wszystkie ich wpisy znajdziecie pod komentarzami naszych postów na FB czy w filmikach udostępnianych na naszym profilu na Youtube. Jeśli szukasz sprawdzonych kolonii czy obozów w lecie 2024 zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem LATO 2024. Gdy znajdziesz coś dla siebie poświęć chwilę na przeczytanie naszych porad dla rodziców i przejrzenie wraz z dzieckiem galerii zdjęć z ubiegłorocznych wakacji. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości napisz lub zadzwoń do nas.
Nasze obecne akcje rabatowe dostępne są w zakładce PROMOCJE

Zapraszamy!

Obóz taneczny – „W rytmie wakacji”

You don't have permission to register
Call Now Button