^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

Dlaczego warto pojechać na obóz paintballowy?

Obozy paintballowe

W ofercie Agencji Turystycznej Wonderlands znajdują się obozy paintballowe, ze względu na wiek są one podzielone na:

  • Dla starszych jest to klasyczna gra na kulki z farbą, które po trafieniu rozpryskują się na obiektach.
  • Z kolei z myślą o najmłodszych w ofercie znajdzie się również paintball laserowy, który jest w 100% bezpieczny i bezbolesny oraz SplatMaster.

Paintball to świetna, emocjonująca gra zespołowa, która polega ona na odgrywaniu pozorowanej walki. Podczas gry w klasycznego paintballa uczestnicy mają na sobie kombinezony, markery paintballowe oraz amunicję z żelatyny, która wypełniona jest barwnikiem spożywczym. Drugi rodzaj paintballa, paintball laserowy jest doskonałą alternatywą dla młodszych. Przede wszystkim ze względu na to, że jest to w pełni bezpieczne, a gracze nie odczuwają żadnego bólu po “strzale”. Zamiast kulek karabiny strzelają wiązką promieni podczerwonych w czujniki strzału umieszczone na specjalnej opasce innych graczy. Na każdym obozie, walki rozgrywają się pod nadzorem wychowawców (1/10os.), ratowników i instruktorów.

Nowością w naszej ofercie jest SplatMaster dla najmłodszych uczestników wykorzystywany między innymi podczas obozu „Młody Komandos” w Mrzeżynie. SplatMaster jest czymś pomiędzy zwykłym paintballem, a laserem. Uczestnicy strzelają kulkami z farbą (tak jak w paintballu tradycyjnym), ale markery mają mniejszą moc bo nie są na gaz tylko na sprężynę (broń typu shotgun). Dzięki takiemu rozwiązaniu zasięg kulki i siła uderzenia jest o wiele mniejsza co sprawia, że zabawa może być wykorzystana przez najmłodszych uczestników naszych obozów (od 8 lat). Oczywiście podczas zabawy wszyscy uczestnicy wyposażeni są w niezbędne maski i odzież ochronną. Jednak uderzenia kulką nie bolą i są łatwo zmywalne.

Zobacz nasze obozy paintballowe:

Lepsza sprawność fizyczna

obóz paintballowy, obozy paintballoweObóz paintballowy to doskonały pomysł na ulepszenie swojej aktywności fizycznej. Wymaga on bowiem od nas nie tylko spostrzegawczości, ale również szybkości i refleksu. Gra toczy się dynamicznie i podnosi poziom adrenaliny. To świetna zabawa, która wciąga praktycznie każdego. Dlaczego? Skradanie się, ukrywanie i strzelanie do celu wymaga skupienia. Gracze muszą zbliżyć się do przeciwnika, aby móc w niego trafi, natomiast tak, aby zostać niezauważonym. Paintball rozwija wiele umiejętności oraz dostarcza ogrom niezapomnianej zabawy. Dla młodszych uczestników obozów gra jest delikatniejsza i przede wszystkim rozgrywana z dawką dobrego humoru. Nie należy się więc martwić tym, że dziecko może sobie nie poradzić lub że gra jest zbyt trudna. To tylko zabawa, która ma urozmaicić dzieciom wakacje!

Lokalizacja organizacji obozów

Obozy paintballowe są organizowane w Zamrzenicy (kujawsko-pomorskie) oraz w Dąbkach (zachodniopomorskie). Są to urocze miejscowości, których tereny dają duże możliwości do swobodnej organizacji obozów dla młodzieży. Dąbki – uzdrowiskowa wieś, uważana za jedną z najczystszych stref na Wybrzeżu Bałtyckim. To miejsce odwiedzane przez turystów ze względu na klimat nadmorski i doskonałe, świeże powietrze. Zamrzenica to miejsce relaksu i wypoczynku. Leży wśród lasów nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Krajobraz zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek. Oba te miejsca to dobry wybór na wypoczynek dla młodzieży i najmłodszych!

You don't have permission to register
Call Now Button