^
obóz ASG

W rytmie wakacji – Obóz taneczny

Organizujemy aktywne obozy dla dzieci i młodzieży od 1990 roku

W rytmie wakacji – Obóz taneczny

PLN 1699 PLN 1549 os.
10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy
Wiek: 10-14 / 14-18 lat

W przygotowaniu!!!

Miejscowość

Ośrodek Wypoczynkowy „CARBO” położony w Dąbkach – spokojnej, nadmorskiej miejscowości rozciągającej się pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku; ogrodzony i oświetlony teren ośrodka graniczy bezpośrednio z obszarami leśnymi Mierzei Bukowskiej i jest oddalony zaledwie o ok. 100 m od nadmorskiej plaży i ok. 50 m od brzegu Jeziora Bukowo. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych, 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno – taneczna, bilard i tenis stołowy. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych – 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego.

Wymagany ekwipunek

Legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór (dotyczy obozu „Misja Specjalna”) , karimata, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk (dotyczy obozu „Misja Specjalna” ), okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne i własna muzyka na płytach CD.

Uwagi

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże, kaski, kamizelki asekuracyjne, okulary i maski ochronne, mundury, rękawice). Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć: wodny walec zorbingowy – 10 zł, trampolina wodna – 10 zł, mega-piłkarze – 10 zł, paintball – 30zł/100 kul. Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi. Możliwość specjalnych diet jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo). Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu. Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00.

 

 

 • Cena regularna
  1849 PLN - Cena za jednego uczestnika obozu
 • Promocja zimowa
  1699 PLN - Przy wpłacie zaliczki w terminie od 01.01 do 01.03
 • Promocja wiosenna
  1749 PLN - Przy wpłacie zaliczki w terminie od 10.03 do 29.04
 • Promocja wakacyjna
  1799 PLN - Przy wpłacie zaliczki w terminie od 08.05 do 01.07

Lokalizacja