^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

Jak przygotować dziecko na kolonię / obóz dla dzieci

Obóz dla najmłodszych dzieci

Mały Farmer – kilka słów od wychowawcy

Sielanka z dala od miejskiego zgiełku? Szum drzew zamiast nieustannych powiadomień ze smartfona? Beztroskie godziny spędzone na zabawie w otoczeniu wdzięcznych zwierząt? To zaledwie mały fragment wspomnień z „Małego farmera” https://aktywne-obozy.pl/tour-item/maly-farmer-oboz-farmerski-dla-najmlodszych/, które z przyjemnością przywołuję jako wychowawca wielu turnusów tego obozu. Perspektywa wychowawcy to jednak tylko tło dla najważniejszych elementów, które budują niepowtarzalną atmosferę podczas „Małego farmera” – spontanicznych uśmiechów i niezliczonych słów radości, które słyszałam od uczestników obozu.

Obóz dla najmłodszych dzieci

Jakie atrakcje na Was czekają?

To właśnie z nimi – z moimi Małymi Farmerami – przeżyłam niesamowite przygody, które zapisały się w mojej pamięci i z radością wspominam w oczekiwaniu na kolejny sezon. Wśród naszych wspólnych historii znajdują się zabawy w stogu siana, prowadzenie traktora z instruktorem, wspólne przygotowywanie posiłków w iście farmerskich warunkach, czy zajmowanie się ogródkiem. Również w chwilach, gdy odkładaliśmy na pewien czas nasze farmerskie zabawy, tworzyliśmy niezapomniane wspomnienia – dzięki wycieczkom rowerowym po magicznych Borach Tucholskich, a także wzdłuż rzeki Brdy, dzięki przejażdżkom rowerkami wodnymi po pełnym tajemnic Jeziorze Koronowskim, dzięki poznawaniu tajników alpinistyki oraz dzięki odkrywaniu uroków okolicznych miejscowości – między innymi podczas wycieczki do Górniczej Wioski w Pile.

obóz dla najmłodszych

Co zabrać?

Każdy moment spędzony na „Małym Farmerze” zapewnia niezapomniane wrażenia oraz doświadczenia, których nie sposób zdobyć w innych okolicznościach. Koniecznie zabierz ze sobą ekwipunek, który umożliwi Ci odkrywanie wraz z nami farmerskiego świata – wygodny strój, czapkę z daszkiem oraz cały zapas energii do zabawy ze zwierzakami i nie tylko!

Werka

You don't have permission to register
Call Now Button