^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

obozy taneczne

Nowości LATO 2021

Nowości aktualizacja

2021 – czyli słów kilka o nowych obozach

Jeszcze nie zaczęliście planować swoich wakacji? Minione wakacje, to już tylko wspomnienie, ferie powoli zbliżają się do końca a więc czas na kolejne!

A my, jak co roku spieszymy z szeroką gamą aktywności dla młodych wczasowiczów na sezon letni. Katalog na rok 2021 już dostępny, a w nich sporo nowości! Naszych podopiecznych zabieramy jak co roku nad Wybrzeże Bałtyckie, gdzie czekają na nich aż dwie nowe
lokalizacje:

  • Mielno – OW Słoneczny Brzeg
  • Dźwirzyno – OW Ania
  • Kąty Rybackie

Ponadto zapraszamy do naszych zaprzyjaźnionych ośrodków w Borach Tucholskich w Zamrzenicy (OW Leśne Ustronie) oraz Ziemi Łódzkiej w Spale.

Do wyboru, do koloru

Gwarancją udanych wakacji jest dopasowanie upodobań i zainteresowań do charakteru organizowanego wyjazdu. Nasze wyjazdy z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zatem postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i dodać aż 9 nowych obozów – każdy o innym temacie przewodnim!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i różnorodną ofertą, w której znajdziecie wyjazdy dla każdego juniora – od obozów survivalowych, poprzez farmerskie, fabularne, taneczne, przygodowe, a także mnóstwo innych!

Nauka i zabawa

Nasza doświadczona kadra zadba o rozwój umiejętności, talentów i zainteresowań podopiecznych tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Nauczymy samodzielności i zaradności, pokażemy, jak się dobrze bawić i zdobywać nowe przyjaźnie! Sprawimy, że ta fantastyczna forma spędzenia czasu wolnego zostanie w pamięci na dłużej!

Kto pierwszy, ten lepszy!

Sprawdź ofertę promocyjną, wybierz najlepszą opcję, zarezerwuj już dzisiaj i skorzystaj z atrakcyjnej ceny.

Prezentację nowości czas zacząć!

Wyszukiwarka obozów

Call Now Button