^
obóz ASG

Wonderlands - Aktywne Obozy

Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

U nas można płacić bonem turystycznym


Kto może skorzystać?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18. roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon turystyczny w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł. Bon turystyczny przysługuje niezależnie od poziomu dochodów.

Jak uzyskać bon turystyczny?

Bon otrzymasz po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i aktywacji bonu. Po aktywacji bonu, na podany podczas rejestracji e-mail lub nr telefonu otrzymasz tzw. kod obsługi płatności czyli unikalny, 16-znakowy numer, który okazujesz podczas rezerwacji wakacji. Twój kod ważny jest do końca marca 2022 r.

Bon turystyczny
Dowiedz się więcej

Jak płacić bonem turystycznym za wakacje?

Po zatwierdzeniu rezerwacji zostaniecie Państwo przeniesieni do Panelu Klienta. W zakładce dokumenty należy pobrać plik „dodatkowe informacje dotyczące bonu turystycznego”. Po wypełnieniu dokumentu proszę go przesłać na nasz adres e-mailowy biuro@wonderlands.pl . Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem celem realizacji bonu.

Najczęściej zadawane pytania


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć również na stronie: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/polecane/bon-turystyczny-odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania-2

Bon
Call Now Button